Bodrum Amana Servisi

Amana Markası Hakkında

Amana’nın 1934 yılında kurulduğunu biliyor muydunuz? Amana markası, yeteneği karşılanabilirliğe koymaya inanır. Bu nedenle cihazları daha ucuza mal olur, ancak gerçekten kaliteli olur. Böylece hem siz hem de cüzdanınız mutlu olur.

Amana Servisi Hakkında

Deneyimli Amana Servisi personellerimizin tek hedefi %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bodrum Amana Servisi, seneler sonunda kazanmış olduğu ve sürekli üstüne eklediği bilgi birikimine, tecrübe ve deneyimine binaen Bodrum’da Amana Servisi olarak hizmet vermektedir. Her türden teknolojik gelişmeyi ve ilerlemeyi en yakından izleyen tecrübeli ve profesyonel ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Sizin için kaliteli ve hızlı bir ekip kurduk. Bodrum’un her mahallesinde bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Bodrum Amana Servisi olarak beyaz eşya onarımlarında güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız, büyük ve tam donanımlı filomuzla 7/24 yanınızdayız. Amana makine arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Amana Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Amana Çamaşır makinesi rutin bakım ve tamir hizmeti,
Amana Bulaşık makinesi teknik servisi,
Amana Buzdolabı tamiri ve teknik servisi,
vb. servis ihtiyaçlarınız yetkin ve profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturulmaktadır.

20 yılı aşkın bilgi birikimi ile Bodrum Amana Servisi, böylelikle Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya tamiri için muhteşem bir seçimdir. Nitelikli ve kalifiye kişilerden oluşan ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde servis ve onarım yapmak için hazırdır.

Bodrum Amana Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Amana cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli hem de uygun hizmet için bizi tercih edebilirsiniz

Amana Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Servis Olarak Avantajımız

Hızlı yanıt süresi sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 363 90 60 numaralı telefondan bizi arayın . Ekibimiz, daha güvenilir ve verimli bir servis veya onarım için her zaman en son teknolojiyi ve üretici verilerini kullanır.

– Sabit fiyat; herhangi bir başka ücret talep edilmez.
– Tüm parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın bir parçası.
– İşimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.