Bodrum Dominox Servisi

Dominox Markası Hakkında

Bodrum Dominox Servisi, zaman içinde edinmiş olduğu ve biriktirdiği bilgi birikimine, tecrübelerine ve deneyimine istinaden Bodrum’da Beyaz Eşya Servis olarak hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeleri ve ilerlemeyi ilk elden izleyen teknik ekibimiz böylelikle kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Sizin için tecrübeli ve hızlı bir takım kurduk. Bodrum’un her noktasında bulunan profesyonel servislerimiz mütemadiyen hizmetinizdedir.

Dominox Servisi Hakkında

20 yıldan fazla tecrübeye sahip Bodrum Dominox Servisinin tek hedefi %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bodrum Dominox Servisi olarak Dominox beyaz eşya bozulmaalarında işinin ehli personellerimiz, uygun fiyatlarımız ve tam kapasiteli araç filomuzla 7/24 hizmetinizdeyiz. Dominox ürün tamirine yönelik tüm sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Dominox Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Dominox Çamaşır makinası tamiri ve servisi,
Dominox Bulaşık makinesi tamir servisi, kurulumu ve bakımı
Dominox Buzdolabı kurulum, bakım, onarım ve servisi,
gibi servis talebeniz g y8tecrübeli kadromuzla çözüme kavuşturulmaktadır.

20 yılı aşkın tecrübesiyle Bodrum Dominox Servisi, Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya onarımlarınız için mükemmel bir seçimdir. Nitelikli ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde servis ve onarım yapmak için hazırdır.

Bodrum Dominox Servisi olarak kaliteden ve güvenirlikten ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaya devam ediyoruz. Hafta sonu da hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezimizin telefon numaralarından bize ulaşmanız. Dominox marka makinenizi bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değiştirdiğimiz parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet için bizi tercih edebilirsiniz

Bodrum Dominox Servisi, profesyonel ekibiyle müşterilerinin beğenisini alarak geniş referans ve memnun bir kitle oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Servis Olarak Avantajımız

Hızlı yanıt süresi sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 363 90 60 numaralı telefondan bizi arayın . Ekibimiz, daha güvenilir ve verimli bir servis veya onarım için her zaman en son teknolojiyi ve üretici verilerini kullanır.

– Sabit fiyat; hiçbir başka ücret talep etmiyoruz
– Tüm parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın bir parçası.
– İşimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.