Arçelik Servisi Ve Markası Hakkında;

Bodrum Arçelik Servisi Bugün dünya genelinde 30.000’in üzerinde çalışanı, 12 markası (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, ElektraBregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus, Dawlance, Voltas Beko), 43 ülkede satış ve pazarlama ofisi ve 22 üretim tesisi ile 8 ülkede tesis, dünyanın birçok farklı bölgesine ürün ve hizmet sunan Arçelik”in, Bodrum Arçelik Servisi olarak hizmet veriyoruz. Vizyonları, dijital ev için güvenilir bir yaşam tarzı çözümleri sağlayıcısı olmak için kendimizi ve sektörümüzü gençleştirmek.

 

Bodrum Arçelik  Servisi Hakkında;

Deneyimli Arçelik Servisi personellerimizin nihai amacı %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bodrum Arçelik Servisi, seneler sonunda kazanmış olduğu ve sürekli üstüne eklediği bilgi birikimine, tecrübe ve deneyimine binaen Bodrum’da Arçelik Servisi olarak hizmet vermektedir. Her türden teknolojik gelişmeyi ve ilerlemeyi en yakından izleyen tecrübeli ve profesyonel ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Sizin için kaliteli ve hızlı bir ekip kurduk. Bodrum’un her mahallesinde bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Bodrum Arçelik Servisi olarak beyaz eşya onarımlarında güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız, büyük ve tam donanımlı filomuzla 7/24 yanınızdayız. Arçelik makine arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Arçelik Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Arçelik Çamaşır makinesi rutin bakım ve tamir hizmeti,
Arçelik Bulaşık makinesi teknik servisi,
Arçelik Buzdolabı tamiri ve teknik servisi,
vb. servis ihtiyaçlarınız yetkin ve profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturulmaktadır.

20 yılı aşkın bilgi birikimi ile Bodrum Arçelik Servisi, böylelikle Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya tamiri için muhteşem bir seçimdir. Nitelikli ve kalifiye kişilerden oluşan ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde servis ve onarım yapmak için hazırdır.

Bodrum Arçelik Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Arçelik cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli hem de uygun hizmet için bizi tercih edebilirsiniz

Arçelik Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Bodrum Arçelik Servisi Olarak Avantajımız

Hızlı yanıt süresi sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 363 90 60 numaralı telefondan bizi arayın . Ekibimiz, daha güvenilir ve verimli bir servis veya onarım için her zaman en son teknolojiyi ve üretici verilerini kullanır.

– Sabit fiyat; herhangi bir başka ücret talep edilmez.
– Tüm parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın bir parçası.
– İşimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.