Bodrum Samsung  Markası Hakkında;

Bodrum Samsung Servisi basit bir iş felsefesi izliyor: yeteneğini ve teknolojisini daha iyi bir küresel topluma katkıda bulunan üstün ürünler ve hizmetler yaratmaya adıyor. Bunu başarmak için Samsung, çalışanlarına ve teknolojilerine yüksek değer veriyor.

Samsung, güçlü değerlerle yaşamanın iyi iş yapmanın anahtarı olduğuna inanıyor. Bu nedenle, titiz davranış kurallarıyla birlikte bu temel değerler, şirketin aldığı her kararın merkezinde yer alır.

 

Bodrum Samsung Servisi Hakkında;

Deneyimli Samsung Servisi personellerimizin nihai amacı %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bodrum Samsung Servisi, seneler sonunda kazanmış olduğu ve sürekli üstüne eklediği bilgi birikimine, tecrübe ve deneyimine binaen Bodrum’da Samsung Servisi olarak hizmet vermektedir. Her türden teknolojik gelişmeyi ve ilerlemeyi en yakından izleyen tecrübeli ve profesyonel ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Sizin için kaliteli ve hızlı bir ekip kurduk. Bodrum’un her mahallesinde bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Bodrum Samsung Servisi olarak beyaz eşya onarımlarında güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız, büyük ve tam donanımlı filomuzla 7/24 yanınızdayız. Samsung makine arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Samsung Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Samsung Çamaşır makinesi rutin bakım ve tamir hizmeti,
Samsung Bulaşık makinesi teknik servisi,
Samsung Buzdolabı tamiri ve teknik servisi,
vb. servis ihtiyaçlarınız yetkin ve profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturulmaktadır.

20 yılı aşkın bilgi birikimi ile Bodrum Samsung Servisi, böylelikle Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya tamiri için muhteşem bir seçimdir. Nitelikli ve kalifiye kişilerden oluşan ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde servis ve onarım yapmak için hazırdır.

Bodrum Samsung  Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Samsung cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli hem de uygun hizmet için bizi tercih edebilirsiniz

Samsung Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Bodrum Samsung Servisi Olarak Avantajımız

Hızlı yanıt süresi sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 363 90 60 numaralı telefondan bizi arayın . Ekibimiz, daha güvenilir ve verimli bir servis veya onarım için her zaman en son teknolojiyi ve üretici verilerini kullanır.

– Sabit fiyat; herhangi bir başka ücret talep edilmez.
– Tüm parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın bir parçası.
– İşimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.