Bodrum Maytag Servisi

Maytag,

Her Maytag cihazının içinde Amerikan güvenilirliğinin sert, çalışkan ruhu vardır. Ticari sınıf dişliler ve contalardan daha fazlasıdır – parçalar tek başına beş kişilik bir akşam yemeği pişiremez. Daha iyi, daha güçlü ve daha uzun süre çalışmaya adanmışlıktır.

Pek çok insan, 100 yılı aşkın bir süredir Maytag kullanmaktadır. Maytag, güvenebileceğiniz makineler üretmeye kendini adamıştır. Çünkü güvenilirlik, işte Maytag’ın yaptığı tam da bu.

 

Bodrum Maytag Beyaz Eşya Servisi, yıllardır edinmiş olduğu ve biriktirdiği bilgi birikimine, deneyim ve tecrübesine istinaden Bodrum’da Teknik Servis olarak hizmet vermektedir. Her türlü teknolojik gelişmeyi ve ilerlemeyi yakından izleyen teknik ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Sizin için kaliteli ve hızlı bir ekip kurduk. Bodrum’un her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Deneyimli Maytag  Servisi personellerimizin tek hedefi %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

***Bodrum Maytag servisi olarak Maytag beyaz eşya arızalarında Güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız. Maytag ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.***

Verdiğimiz Hizmetler

Maytag Çamaşır makinası bakım ve onarımı,
Maytag Bulaşık makinesi tamir servisi,
Maytag Buzdolabı bakım, onarım ve servisi,
gibi servis ihtiyaçlarınız uzman kadromuzla çözüme kavuşturulmaktadır.

20 yılı aşkın tecrübesiyle Bodrum Maytag Servisi, Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya onarımlarınız için mükemmel bir seçimdir. Nitelikli ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde servis ve onarım yapmak için hazırdır.

Bodrum Maytag Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Maytag cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli hem de uygun hizmet için bizi tercih edebilirsiniz

Maytag Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Hızlı yanıt süresi sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 363 90 60 numaralı telefondan bizi arayın . Ekibimiz, daha güvenilir ve verimli bir servis veya onarım için her zaman en son teknolojiyi ve üretici verilerini kullanır.

– Sabit fiyat; herhangi bir başka ücret talep edilmez.
– Tüm parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın bir parçası.
– İşimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.